Перегляд одного допису
Старий 17.10.2007, 14:03   #6
Kostaj
 
Аватар для Kostaj
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів, м.Ковель
Дописи: 289
Сказал(а) спасибо: 121
Поблагодарили 124 раз(а) в 51 сообщениях
Ну ладно! Раз так порутчіку не терпиться, то як кажуть на Львівщині "На маєш".
В цей сезон в УЛ мій перший, воблєрки докуплялися по-ходу і по фінансових можливостях, тому і статистика така:
Окунь (майже улюблена риба)
1. Cherfull Pantoon 21 40мм F колір прозорий окунь (фото 1) працює і на рівномірній проводці і на твічі.
2. Salmo Tini F 2гр. 3мм. колір - краще темний. UpGrade маркером зеленого кольору, видалення грудного гачка і заміна заднього на Owner.
Дрібний твіч.
3. JB Tiny Fry 38мм 1.5гр колір (по класифікації кума) "Алкаш" твіч

Головень
1. Yo-Zuri L-minnow-44 44mm 5гр. S колір - пофіг. заміна гаків на Owner. В основному рівномірна проводка з додаванням смикінгу.
2. Salmo Tini F 2гр. 3мм. опис вище. На струї рівномірна, на тихій воді - твіч.
3. JB Cubby 38mm 4gr F Mat tiger рівномірна з додаванням смиків.

Щука
1. Yo-Zuri L-minnow-44 44mm 5гр. S (опис вище).
2. Cherfull Pantoon 21 40mm F опис вище.
3. JB Tiny Fry 38SP 1,5гр. "Алкаш" опис вище.

Так як це мій перший УЛ сезон, то було багато відкриттів, серед них і блешні "М", але це вже інша історія, так як і мікроджиг. В цьому сезоні пасочки значно потовстішали, але не все і не всяк навіть був намочений це ще питання часу.
"Ацтойом" когось називати з мого боку поки що не коректно, але в "партизани" записав пару буратінок (ну це тіпа не розловлені але дуже перспективні): JB Crank 22, JB Crank 28, ZB Rigge 35, MM38 і ще багато інших. Дякую УЛ-громаді Львова і Києва за допомогу в придбанні вищезгаданих девайсів. Думаю що наш ХП допоможе початківцям у нелегкому виборі.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg P21_Cherfull.jpg (27,8 КБ, 459 переглядів)
Тип файлу: jpg tinyfry.jpg (30,4 КБ, 420 переглядів)
Тип файлу: jpg SalmoTini.jpg (27,6 КБ, 330 переглядів)
Тип файлу: jpg SalmoTiniUG.jpg (36,3 КБ, 313 переглядів)
Kostaj зараз поза форумом